temaБрати з України – запрошуємо

Літній Фестиваль Арт-Лабіринт, фестиваль альтернативної культури і мистецтва та екологічної свідомості, 03 – 05 липня 2015 Берег Дністра, поблиу села Сокола Шолданештского района, Пояна, Сокола

П.С. Є бажання, щоб фестиваль наблизився до принципів досить відомої “Радугі”/ “RainbowGathering”, і тому усіх “веселкових” людей чекаємо на нашому фесті. І подвійна доза світла всім в допомогу!

Сюди приїжджають люди за сильним екзистенціальним досвідом, переживаннями, “експіріенсом” – це є головна мета та ідея. Ми прагнемо, щоб ці три дні не були лише “party” та розвагою від нудьги, а навпаки, щоб той, що приїжджає був учасником і творцем, а не споживачем.
Щороку вибирається нове місце для фестивалю – це завжди дика природа, де не видно слідів перебування людини, окрім фестивальних інсталяцій та об’єктів, все що є від технічного прогресу – це музична апаратура. Машинам та іншому транспорту, крім велосипедів заїжджати на територію фестивалю заборонено (поруч фестивалю буде організована парковка, що охороняється), алкоголь не продається. Живемо в наметах, п’ємо воду з джерела, готуємо на вогнищі або можемо купувати їжу на кухні, приготовлену добрими людьми та геніальними кухарями. Поводимося екологічно усвідомлено, після фестивалю місце повино бути чистіше, ніж було до того.

Цього року – це сама північ Молдавії. Відстань від Кишинева – 130 км, 320 км від Чернівців. Місце абсолютно нове, і абсолютно магічне)

На фестивалі нудьгувати не доводеться – майстер-класи, театр, кіно, музика, бодіарт, екскурсії, вогняне шоу, рицарські турніри. Всього не перерахуєш, тим паче, що кожен може взяти участь у програмі фестивалю, якщо вам є чим поділитися з оточенням.
Учасники – музиканти і майстри – з Молдавії, України, Франції, Румунії, Бельгії, Угорщини.

Наш фестиваль не комерційний і сторониться проникнення усіляких щупалец ьбуржуазності у вигляді рекламних плакатів та інших атрибутів метушливого міста. Тому, яким з’явиться перед нами Лабіринт, залежитьвід нас самих, його учасників!!!

Традиції фестивалю :
– Лабіринт закритий для людей, метою яких є досягнення примітивних задоволень за допомогою алкоголю та інших засобів зміни свідомості.
– Участь – фестиваль не комерційний, але всі, хто потрапляє на фестиваль, стає його учасником – або в культурній програмі, або допомагає фестивалю своїми фізичними силами, або підносить свою допомогу в грошовому еквіваленті – організаційний внесок 130 лей
Чекаємо усіх бажаючих!

Відео з минулого фестивалю:

——-

Більше інфо:
http://2015.art-labyrinth.org/
https://www.facebook.com/ArtLabyrinthFestival
https://vk.com/artlabyrinth2015

ВАЖЛИВО! — громадянам України, що приїхали в Молдавію — потрібен закордонний паспорт.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.